Egységkonyha főzőtanfolyam 2017. január

Az idei év első Egészségkonyha Főzőtanfolyama is remek hangulatban telt, miközben szorgosan készültek az egészséges és finom ételek. Várunk február 7-én is mindenkit szeretettel!
>>> Fotók

Sminkeléssel egybekötött kozmetikai- és sminktanácsadás
Egy igazán jó hangulatú sminkelős, teázós, beszélgetős délutánt szerveztünk, ahol az átváltozásban két kozmetikus volt segítségünkre: Katona Erika és Váradi Gyöngyi. Köszönjük nekik az átváltozásokat!

Egészségkonyha főzőtanfolyam 2016. december

Mikulás/Miklós napi egészségkonyha főzőtanfolyamunkon ismét vidám hangulatban, kicsit karácsonyi szellemben egészséges és finom ételek kerültek az asztalokra.
Jövőre is várunk szeretettel mindenkit!

Adventi összejövetel 2016.

Immár hagyományosan minden évben megrendezésre kerül adventi összejövetelünk, melyet idén december 2-án tartottunk, ahol ismét karácsonyi műsorok színesítették ezt a várva várt eseményt.
Hálásan köszönjük a Méliusz Juhász Péter Könyvtár Józsai Fiókkönyvtárának a családias helyszín biztosítását az idei adventi összejövetelünkhöz, az Ady Gimnázium lánykarának a gyönyörű koncertet, mellyel megajándékoztak bennünket, Béres Ilona néprajzkutatónak a karácsonyi ünnepkörről szóló előadást, és Kaskötőné Zsike szaktudását, segítségét az adventi kopogtatók és asztaldíszek elkészítéséhez!
Reméljük, hogy az elkészült adventi díszekkel még szebbé tehetjük az adventi hétvégéket, a készülődést a karácsonyra! >>> Fotók

FMP_4865 Nőnapi átalakítás

Nőnap alkalmából egyesületünk néhány szerencsés tagjának lehetősége van nőnap alkalmából egy profi csapat segítségével megújulni, átváltozni a Fórum Debrecen Bevásárlóközpont, a Tri Lite Stúdió és az Alföld TV jóvoltából. A hölgyek csodaszépek voltak és még szebbek lettek.
>>> Fotók

2015HolnapomEgyesulet03sassnorifoto 2015holnapom018sassnorifotoTégy ma holnapodért! 2015

Jubileumi, ötödik alkalommal került megrendezésre a Tégy ma a holnapodért! elnevezésű egészségnap a mellrák elleni küzdelem jegyében. 2015. október 2-án 14 órától színvonalas programokkal, szűrésekkel, tanácsadással várt mindenkit a debreceni Holnapom Egyesület a FÓRUM DEBRECEN Bevásárlóközpontban.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.